Özgüweb İnternet Hizmetleri
"Kalite, Güven ve Rahatlığın Tek Adresi"Hemen Arayın!
+90 (266) 245 78 78
Hakkımızda - Okan Kampüs Kız Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

25 yıllık eğitim sektörü içerisinde olan şirketimiz ilk olarak OKAN SÜRÜCÜ KURSU ile Balıkesir halkına hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşunun ilk gününden itibaren doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden kaliteli hizmet anlayışıyla en iyi eğitimi gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

Bugün itibariyle sürücü kursu alanında Balıkesir merkez ve ilçelerinde 8 şubesi, KPSS ve yabancı dil kursları, mesleki yeterlilik eğitim merkezi (src-ody-üdy), Tehlikeli madde taşımacılığı kursları (ADR) , İş makineleri operatörlük kursları, Psikoteknik değerlendirme merkezi, iş sağlığı ve güvenliği kursu ve son olarak da OKAN KAMPÜS KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI ile Balıkesirlilere ve değerli öğrencilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Okan Kampus kız öğrenci yurdu Balıkesir üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi giriş kapısı karşısında olup merkezi bir konumdadır. Bina olarak tamamen yurt projesine göre yapılmış olup, birinci kalite malzemeler kullanılarak dizayn edilmiştir. Yurt ortamından daha çok 5 yıldızlı bir otel konseptine sahip olan yurdumuzda 100 öğrenci aile huzurunu aratmayacak bir ortamda barınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Çarşı merkezine çok yakın olan yurdumuz her yere kolay ulaşım için mükemmel bir noktadadır. Tek, iki, üç ve dört kişilik odaların bulunduğu yurdumuz 24 saat güvenlikli olup, binanın alarm , kamera ve yangın ihbar sistemleri son teknolojiye göre yapılmıştır. Kablosuz internet, spor salonu, sauna, etüt salonu, bilgisayar odası, çamaşırhane, bavul odası, modern kantini, yurda ve odalara kartlı geçiş sitemleri , her odada LCD tv, buzdolabı, saç kurutma makinesi, çalışma masası, oda içerisinde banyo ve wc si ile öğrencilerimizin her türlü rahatlığı düşünülerek donatılmıştır.

Amacımız bizi tercih eden öğrencilerimize kendi evlerindeki rahatlığı ve aile ortamındaki güveni hissettirebilmektir.OKAN KAMPÜS KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI MÜDÜRLÜĞÜ


Copyright © 2016 www.okankampus.com.tr - Tüm hakkı saklıdır.